LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Relacja z turnieju strzeleckiego ?10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

W dniu 11 listopada 2016 r. na terenie Gminy Piątnica  odbył się turniej strzelecki ?10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny?. Współorganizatorami tego sportowego wydarzenia był: Wójt Gminy Piątnica, Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi??, Klub Strzelecki Sagittarius oraz Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnicy. Uczestnikami zrealizowanego przedsięwzięcia była  lokalna społeczność,  przedstawiciele samorządu i stowarzyszeń.

W zdrowej i   sportowej atmosferze, każdy kto miał ochotę mógł postrzelać do tarczy pod  fachowym okiem instruktorów, jak również zjeść ciepły posiłek przygotowany przez  Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Piątnicy.

Podczas imprezy Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi?? zorganizowało stoisko wystawowe, a pracownicy biura udzielali informacji o działalności LGD, jak również  możliwości pozyskiwania środków finansowych na działania odpowiadające lokalnej społeczności w ramach konkursów z PROW, EFS, EFRR wpisujących się do Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wskazane zadanie przypisane zostało w realizację harmonogramu Planu Działania na 2016  rok a koszt organizacji przedsięwzięcia został sfinansowany ze środków  w ramach podziałania 19.4 ,,Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji??, działanie ,,Wsparcie na rzecz rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER ? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 ? 2020??.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli  zaangażowani w realizację ?10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny?.

Czytany 847 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!