LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Propozycję zmian w Regulaminie Rady LGD

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

Szanowni Państwo,

 w związku ze zmianą przepisów dotyczących sposobu wdrażania instrumentu RLKS poniżej przedstawiamy propozycję zmian w Regulaminie Rady LGD oraz niniejszych załącznikach do w/w dokumentu jak również LSR. W związku z powyższym Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi?? zachęca do zgłaszania uwag poprzez wypełnienie ,, Formularza zgłaszania uwag?? oraz przesłania dokumentu drogą elektroniczną na adres e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listownie:

 

Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi??

ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża

w terminie do 06.10.2016 r. do godz. 10.00

- pobierz

Czytany 823 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!