LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Szkolenie dla Rady, Zarządu oraz pracowników Biura LGD

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

W dniach 03-04.09.2016 Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi?? zorganizowało  szkolenie dla członków Rady, Zarządu oraz pracowników Biura LGD dotyczące tematyki ,,Zasady wdrażania LSR. Specyfika aplikacji o pomoc za pośrednictwem LGD. Rola i zadania organu decyzyjnego, Zarządu i Biura??.

Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia zapoznali się z rolą i zadaniami Zarządu, Biura LGD oraz organu decyzyjnego wynikające z procesu wdrażania LSR na etapie przeprowadzanych konkursów. Kolejnym omawianym dokumentem był Regulamin Rady Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi?? jak również załączniki do niniejszegodokumentu. Drugiego dnia uczestnicy spotkania omówili i zapoznali się z formularzami wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność??.

 

Czytany 578 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!