LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Relacja z festynu w miejscowości Chojny Naruszczki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

W dniu 2 lipca w miejscowości Chojny Naruszczki /gmina Miastkowo odbył się festyn. Podczas imprezy plenerowej  zapewniono moc atrakcji dla przybyłych uczestników. Na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami oraz instruktorzy animacji, gier i zabaw. Każde dziecko, które uczestniczyło w zabawach i   konkursach otrzymało upominki i nagrody. Dla łasuchów czekało pyszne ciasto oraz lody dla ochłody J.  Wszyscy uczestnicy imprezy plenerowej częstowani byli darmowymi kiełbaskami, natomiast dzielni strażacy dali popis swoich umiejętności w postaci udzielania pierwszej pomocy oraz ewakuacji osób/poszkodowanych z samochodów powypadkowych.

Impreza plenerowa z dobrymi nastrojami  trwała do rana i  współfinansowana była  przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??. 

 

 

Czytany 696 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!