LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Konsultacje w sprawie zmiany LSR

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

Zgodnie z § 10 ust 5 Regulaminu konkursu na wybór strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  w przypadku obniżenia wnioskowanych kwot środków w konkursie na wybór LSR, LGD może w terminie 60 dni od dnia zawarcia Umowy o Warunkach i sposobie realizacji rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność  przedłożyć LSR dostosowaną w szczególności do wartości wskaźników realizacji LSR, planu działania i budżetu do obniżonej kwoty środków.

W związku z powyższym Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’  na dzień 14.06.2016 r. zaplanowała Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi’’

 Zachęcamy  państwa do wypełniania ,,FORMULARZA ZGŁASZANIA UWAG DO PROPOZYCJI ZMIAN W LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU NA LATA 2016-2022 DLA STOWARZYSZENIA ,,SĄSIEDZI’’ oraz przesłanie  drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listownie na adres Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 ŁomĹźa w terminie do dnia 14.06.2016 r. godz. 10.00

 - LSR 

 - HARMONOGRAM


Czytany 550 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!