LGD Sąsiedzi

Lokalna Grupa Działania

O LGD

Stowarzyszenie "Sąsiedzi" powstało na mocy uchwały założycieli w dniu 21 listopada. W skład grona Założycieli weszło 19 osób fizycznych działających społecznie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz dwoje prowadzących działalność gospodarczą na obszarze LGD.

Czytaj więcej

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się z Planem włączenia społeczności, który zakłada udział lokalnej społeczności w procesie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi??.

 

- Załącznik nr 7


Dołącz do nas

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przystąpienia do Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ?Sąsiedzi?

Czytaj więcej

Zaproszenie na konsultacje w ramach nowej perspektywy finansowej 2014 - 2020 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

W najbliższym czasie  Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ będzie  uruchamiać pierwsze konkursy w ramach LSR. Zatem zapraszamy mieszkańców  z terenu LGD tj.; gminy Wizna Miastkowo, Łomża, Piątnica oraz Śniadowo na konsultacje dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych na działania odpowiadające lokalnej społeczności. W ramach konsultacji można uzyskać informacje dotyczące celów LSR, harmonogramu planowanych terminów naboru wniosków, zasad przyznawania pomocy finansowej w ramach konkursów z PROW, EFS, EFRR wpisujących się do Lokalnej Strategii Rozwoju, itp.

Liczymy na Państwa zaangażowanie przy wdrażaniu LSR,  a jednocześnie mamy nadzieję , że zrealizowanie projekty okażą się strzałem w dziesiątkę i spełnią oczekiwania mieszkańców oraz  przyczynią  się do poprawy jakości życia, promocji obszaru czy  rozwoju przedsiębiorczości na obszarze LGD.

Na konsultacje w ramach w/w zakresu zapraszany: przedsiębiorców, mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty  działające na obszarze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi’’.

 

Zapraszamy do kontaktu w siedzibie Biura:

Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’

ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomşa

tel./fax.; 86/47-35-335

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 563 razy

Nasze projekty

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

It Works!!!