Wydrukuj tę stronę

PROJEKT PROGNOZY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO DLA LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU NA LATA 2016-2022 OBEJMUJĄCEJ TEREN 5 GMIN: ŁOMĹťA, MIASTKOWO, PIĄTNICA, ŚNIADOWO I WIZNA Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisał 

Szanowni Mieszkańcy!
Stowarzyszenie LGD "Sąsiedzi" zaprasza mieszkańców pięciu gmin: Łomża, Miastkowo, Piątnica, Śniadowo i Wizna do uczestnictwa w procesie konsultacji społecznych dotyczących projektu „Prognozy oddziaływania na środowisko dla LSR na lata 2016-2022". Celem konsultacji jest poznanie uwag i opinii społeczności lokalnej ww. Gmin na temat zaproponowanych propozycji i rozwiązań zawartych w dokumencie. Poniżej można pobrać projekt Prognozy oddziaływania na środowisko dla LSR na lata 2016-2022.Projekt Prognozy oddziaływania na środowisko dla LSR na lata 2016-2022  w wersji papierowej dostępny jest także do wglądu w Biurze LGD "Sąsiedzi", ul. Szosa Zambrowska 1/27, Łomża.

Opinie do projektu ww. dokumentu można składać w terminie do dnia 7 grudnia 015 r. do godz. 15:00 w formie pisemnej (wg załączonego formularza uwag) na adres:

     LGD "Sąsiedzi" ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża

lub

    za pomocą poczty elektronicznej, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

    Dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

- Formularz zgłaszania uwag

- Prognoza oddziaływania na środowisko

Czytany 862 razy
It Works!!!