Łomżyńskie Forum Samorządowe

Obszar stowarzyszenia zamieszkuje ok. 300 tyś. osób - około 1/4 ludności woj. podlaskiego (dane GUS).

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

- Krzewienia kultury i tradycji narodu Polskiego
- Rozwoju rynku pracy i przedsiębiorczości
- Aktywizacji i integracji mieszkańców
- Podnoszenia jakość życia

DZIAŁANIA

- Reprezentowanie interesów samorządów.
- Inicjowanie, promowanie, wspieranie działań mających na celu rozwój przedsiębiorczości, aktywność społeczną i integrację.

arrow
arrow

ZAPYTANIE OFERTOWE
Stowarzyszenie Łomżyńskie Forum Samorządowe zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na przedmiot zamówienia:


Produkcja spotu promującego Subregion Łomżyński


Ofertę tj. wypełniony załącznik do zapytania proszę przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13.09.2017 do godz. 10.00.

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Stowarzyszenie Łomżyńskie Forum Samorządowe zwraca się z prośbą o przedstawienie  oferty na przedmiot zamówienia:

 

Opracowania oferty współpracy w formie folderu

z uwzględnieniem przeniesienia praw autorskich.

 

 

 Ofertę tj. wypełniony załącznik do zapytania proszę przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16.08.2017  do godz. 12.00.   

Stowarzyszenie Łomżyńskie Forum Samorządowe zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przedmiot zamówienia :
 

Opracowanie dokumentu: „Planu Rozwoju Innowacji w Subregionie Łomżyńskim”

 Oferty proszę przesłać lub przynieść osobiście do 16.08.2017 roku do godz. 12.00 na adres:  Łomża, Plac Stary Rynek 14 18-400 Łomża (pokój 109) lub przesłać pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     

2-gi NABÓR WNIOSKÓW NA MIKRODOTACJE W RAMACH PROJEKTU

 

„PODLASKI POZARZĄDOWY FUNDUSZ MIKRODOTACJI - II edycja” 

KONKURS 2/2017


Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych jako Operator FIO - Podlaskie we współpracy z Łomżyńskim Forum Samorządowym ogłasza nabór do Konkursu 2/2017 o przyznanie wsparcia na realizację projektów w ramach „Podlaskiego Pozarządowego Funduszu Mikrodotacji - II edycja” dla organizacji pozarządowych z terenu województwa podlaskiego.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Termin naboru wniosków od 01.06.2017r. do 30.06.2017r.


W dn. 15 kwietnia 2017 oficjalnie rozpoczęto realizację projektu "DOBRY ZAWÓD - FAJNE ŻYCIE - popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim"  projektu dedykowanego przede wszystkim szkołom gimnazjalnym z terenu woj. podlaskiego i ich uczniom i rodzicom oraz szkołom kształcenia zawodowego i kadrze dydaktycznej tych szkół.

Białostocka Fundacja Kształcenia kadr w imieniu swoim jako Lidera projektu oraz instytucji partnerskich (Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, Łomżyńskie Forum Samorządowe, Miasto Suwałki, Miasto Bielsk Podlaski, Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości, Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach) serdecznie zaprasza do udziału w projekcie szkoły gimnazjalne i szkoły kształcenia zawodowego z terenu woj. podlaskiego.

Więcej artykułów…